٬
مراحل ثبت مشخصات : شناسایی و تعیین هویت ،صدور شناسنامه       مهم ترین وظیفه مدیر دامپروری،اقتصاد کردن فعالیت دامپروری است و رکوردگیری یکی از مهم ترین ابزارهایی است که به مدیر در رسیدن این هدف کمک می کند.       تعریف رکوردگیری:اندازه گیری دقیق و مرتب صفات مورد نظر برای بررسی توان تولیدی،تولید مثلی و اقتصادی گاوهای شیری است و مهم ترین این صفات،تولید شیر،چربی،پروتئین،تیپ،تولید مثل و طول عمر اقتصادی       این اتحادیه آمادگی فروش وتوزیع بذر یونجه از شرکت کیننتال ایتالیا را بعهده گرفته است.جهت اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فنی اتحادیه در ارتباط باشید.       جهت اطلاع از لیست اسپرمهای موجود در بانک اتحادیه می توانید با بخش ثبت و مشخصات این اتحادیه در ارتباط باشید.       گاوهای آبستن در حدود 40% بیشتر از گاوهای غیر آبستن آب می نوشند.       مدیریت تغذیه گاوهای شیری در طی دوره انتقال بروی سلامتی و میزان تولید آن ها تأثیر می گذارد.       عدم تعادل و کمبود مواد مغذی تأثیر زیادی بر جنین و گوساله تازه متولد شده دارد.      

ثبت نام کارشناس

کارشناس گرامی از طریق این قسمت می توانید درخواست خود را ثبت نمایید

درخواست کارشناس توسط دامدار

دامدار گرامی از طریق این قسمت می توانید درخواست خود را ثبت نمایید

ورود به سایت

دامدار گرامی از طریق این قسمت می توانید وارد بخش مدیریتی خود بشوید

اخبار

نقش محوری تشکل‌های اتاق تعاون بر ایجاد تحول در بخش کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی گفت: بخش تعاون بیشترین قرابت را با کشاورزی و دامپروری دارد و ما تشکل‌های اتاق تعاون را بخشی از وزارت جهاد کشاورزی می‌دانیم که می توانند کشاورزی کشور را متحول کنند.

ادامه مطلب
وزارت جهاد کشاورزی از تقویت تعاونی‌ها در بخش کشاورزی حمایت می‌کند

وزیر جهاد کشاورزی گفت: اتاق تعاون ایران قرابت بیشتری با حوزه کشاورزی و دامپروری دارد و به تقویت تعاونی ها در بخش کشاورزی کمک خواهیم کرد تا نقش این بخش در حوزه کشاورزی و بازرگانی افزایش پیدا کند.

ادامه مطلب
واریز 17 هزار و 375 میلیارد ریال یارانه نهاد ها، عوامل تولید و خرید تضمینی محصولات کشاورزی

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از واریز هفده هزار و سیصد و هفتاد و پنج میلیارد ریال به حساب وزارت جهاد کشاورزی بابت خرید یارانه نهاد ها، عوامل تولید، خرید تضمینی محصولات بخش کشاورزی خبر داد.

ادامه مطلب
افزایش شدید قیمت گندم و خوراک دام در بازارهای جهانی/ دولت برنامه کاهش وابستگی را تدوین کند

افزایش شدید قیمت گندم و خوراک دام در بازارهای جهانی و وابستگی شدید کشور به این محصولات زنگ هشداری است تا دولت سیزدهم کاهش وابستگی این محصولات را برای سال آینده برنامه ریزی کند.

ادامه مطلب
ارسال دام‌های ماده و مولد به کشتارگاه/ کمبود گوشت و محصولات لبنی در راه است

رئیس مجمع تشکل‌های کشاورزی با بیان اینکه 60 تا 70 درصد دام‌هایی که روزانه به کشتارگاه‌ها روانه می‌شوند، مولد و ماده هستند ، گفت: در چند ماه آینده شاهد کمبود گوشت و محصولات لبنی خواهیم شد.

ادامه مطلب
درخواست حذف رانت دلار 4200 تومانی از بخش کشاورزی

رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون گفت: درخواست تعاونی‌های کشاورزی حذف رانت ایجادشده از محل ارز 4200 تومانی است.

ادامه مطلب

بخشنامه و دستورالعمل ها